Prologis EXPO Real Stand

 

V Európe je iba jeden veľtrh, ktorý na jedno miesto dokáže priviesť také množstvo hráčov z oblasti logistických nehnuteľností - EXPO REAL v nemeckom Mníchove. Teší sa veľkému záujmu miest, investorov, vlastníkov súkromného kapitálu, developerov a mnohých ďalších. Ponúka tak skvelé zázemie pre stretnutia s odborníkmi aj pre diskusiu príležitostí k rastu.

Pre mnohých má účasť na tejto akcii kľúčový význam vďaka možnosti networkingu a nespočetnému množstvu príležitostí pre zoznámenie sa s aktuálnym dianím na európskom trhu logistických nehnuteľností. Pre nás je platformou na zdieľanie nápadov a objavovanie nových príležitostí, ktoré nám opätovne potvrdzuje silu a hodnotu dlhotrvajúcich vzťahov. Na akcii nás reprezentuje nadšený a schopný tím a sme pripravení sa s vami kedykoľvek v jej priebehu stretnúť, podeliť sa s vami o náš pohľad na trh a hľadať spoločné témy.

Mnoho spôsobov, ako nadviazať kontakt

Pre EXPO REAL sme vytvorili skutočne nabitý program, ktorý pomôže rozprúdiť konverzáciu. V skratke: pre našich akcionárov vytvárame hodnoty vďaka strategicky šírenému prevádzkovému portfóliu atraktívnych budov triedy A, bezkonkurenčným možnostiam vo výstavbe a správe kapitálu založenej na prognózach do budúcna. Z pozície trhového lídra bezplatne zdieľame zmysluplný a jasný prehľad o príležitostiach k investíciám aj výstavbe. Zameriavame sa na budúcnosť formovanú víziou skutočných inovácií v oblasti nehnuteľností, ktorá je súčasťou našej firemnej kultúry.

Panelová diskusia - Buďte o krok pred tým, čo má ešte len prísť a získajte jasnú predstavu o dianí v našom odvetví. Venujeme sa sledovaniu, monitorovaniu a analýze trendov formujúcich náš sektor z jedného dobrého dôvodu: aby mohli naši zákazníci robiť podnikateľsky správne rozhodnutia na všetkých trhoch, kde pôsobia. Navštívte náš diskusný panel Logistika v Európe: Pripravte sa na ďalšiu fázu a zoznámte sa s globálnou perspektívou skúsených investorov.

Networking - Aby po dlhom dni plnom stretnutí a uzatváraní obchodov prišlo uvoľnenie, pozývame všetky zainteresované strany, partnerov a kolegov na neformálne stretnutie, ktoré sa bude konať na konci denného programu. Tešiť sa môžete na dobrú spoločnosť a chutné občerstvenie, ktoré určite príde vhod.

Career Day – Logistické nehnuteľnosti sú jednou z investormi najvyhľadávanejších tried aktív. Európsky trh logistických nehnuteľností pod vplyvom štrukturálnych posunov smerom k obchodovaniu na globálnej úrovni, zmien v správaní spotrebiteľov, rastu e-commerce a rekonfigurácie dodávateľských reťazcov neustále rastie. Čo je, jedným slovom, vzrušujúce! Zásadne sa mení tiež naše odvetvie ako také, preto budeme aj my prítomní na EXPO REAL Career Day, aby sme prepojili skúsenosti so skutočnými príležitosťami. Nezáleží na tom, či si k nám prídete pre radu alebo informácie - sme vám k dispozícii v každom prípade.

Dovidenia na EXPO REAL

Nemusíme ani zmieňovať, ako radi sa s vami stretneme osobne. Preto sa neváhajte zastaviť pri stánku Prologis, prípadne ak je tu niekto konkrétny z nášho tímu, s kým by ste si priali hovoriť, dohodnite si stretnutie. Viac informácií nájdete na našej stránke pre veľtrh.

Novší článok
Budúcnosť priemyselného sektora - vyhlásili sme najtalentovanejších študentov!

PUSTIME SA DO TOHO

Každá nová spolupráca sa začína diskusiou. Náš tím je tu, aby vám pomohol.