Prologis EXPO Real Stand

 

V Evropě je pouze jeden veletrh, který na jedno místo dokáže přivést takové množství hráčů z oblasti logistických nemovitostí – EXPO REAL v německém Mnichově. Těší se velkému zájmu měst, investorů, vlastníků soukromého kapitálu, developerů a mnoha dalších. Nabízí tak skvělé zázemí pro setkání s odborníky i pro diskusi příležitostí k růstu.

Pro mnohé má účast na této akci klíčový význam díky možnosti networkingu a nepřebernému množství příležitostí pro seznámení se s aktuálním děním na evropském trhu logistických nemovitostí.  Pro nás je platformou ke sdílení nápadů a objevování nových příležitostí, jež nám opětovně potvrzuje sílu a hodnotu dlouhotrvajících vztahů. Na akci nás reprezentuje nadšený a schopný tým a jsme připraveni se s vámi kdykoli v jejím průběhu potkat, podělit se s vámi o náš pohled na trh a hledat společná témata.

Mnoho způsobů, jak navázat kontakt

Pro EXPO REAL jsme vytvořili skutečně nabitý program, který pomůže rozproudit konverzaci. Ve zkratce: pro naše akcionáře vytváříme hodnoty díky strategicky rozmístěnému provoznímu portfoliu atraktivních budov třídy A, bezkonkurenčním možnostem ve výstavbě a správě kapitálu založené na výhledech do budoucna. Z pozice tržního lídra bezplatně sdílíme smysluplný a jasný přehled o příležitostech k investicím i výstavbě. Zaměřujeme se na budoucnost formovanou vizí skutečných inovací v oblasti nemovitostí, jež je součástí naší firemní kultury.

Panelová diskuse – Buďte o krok před tím, co má teprve přijít a získejte jasnou představu o dění v našem odvětví. Věnujeme se sledování, monitorování a analýze trendů formujících náš sektor z jednoho dobrého důvodu: aby mohli naši zákazníci dělat podnikatelsky správná rozhodnutí na všech trzích, kde působí. Navštivte náš diskuzní panel Logistika v Evropě: Připravte se na další fázi a seznamte se s globální perspektivou zkušených investorů.

Networking – Aby po dlouhém dni plném schůzek a uzavírání obchodů přišlo uvolnění, zveme všechny zainteresované strany, partnery a kolegy k neformálnímu setkání pořádanému na konci denního programu. Těšit se můžete na dobrou společnost a chutné občerstvení, které jistě přijde vhod.

Career Day – Logistické nemovitosti jsou jednou z investory nejvyhledávanějších tříd aktiv. Evropský trh logistických nemovitostí pod vlivem strukturálních posunů směrem k obchodování na globální úrovni, změn v chování spotřebitelů, růstu e-commerce a rekonfigurace dodavatelských řetězců neustále roste. Což je, jedním slovem, vzrušující! Zásadně se mění také naše odvětví jako takové, proto budeme i my přítomni na EXPO REAL Career Day, abychom propojili zkušenosti se skutečnými příležitostmi. Nezáleží na tom, zda si k nám přijdete pro radu či informace – jsme vám k dispozici v každém případě. 

Na viděnou na EXPO REAL

Nemusíme ani zmiňovat, jak rádi se s vámi setkáme osobně. Proto se neváhejte zastavit u stánku Prologis, případně je-li zde někdo konkrétní z našeho týmu, s kým byste si přáli hovořit, dohodněte si schůzku. Více informací najdete na naší stránce pro veletrh.  

Sdílet článek
Budoucnost průmyslového sektoru – vyhlásili jsme nejtalentovanější studenty!

ZAČNĚME

Každá nová spolupráce začíná diskuzí. Náš tým je tu proto, aby vám pomohl.