Great Place to Work for Prologis

 

Poľská pobočka spoločnosti Prologis opäť získala prestížny certifikát Great Place To Work®, čím bola už tretí rok po sebe uznaná za jedno z najlepších pracovísk v Poľsku.

Certifikát Great Place To Work® je jedným z najdôležitejších ocenení pre zamestnávateľov v Poľsku. O udelení certifikátu rozhodujú výlučne zamestnanci spoločnosti na základe komplexných analýz. Tento certifikát sa udeľuje pracoviskám, ktoré podporujú lojalitu, organizačnú kultúru založenú na dôvere a inovatívny prístup k riadeniu ľudských zdrojov.

Spoločnosť Prologis kladie veľký dôraz na vytváranie inšpiratívneho a príjemného pracovného prostredia a spokojnosť a šťastie svojich zamestnancov považuje za kľúč k spokojnosti zákazníkov a obchodnému úspechu. Spoločnosť preto pravidelne skúma úroveň spokojnosti zamestnancov a každoročne sa zúčastňuje na certifikačnom programe Great Place to Work® v Poľsku. 

V tohtoročnom certifikačnom programe sa o svoj názor podelilo takmer 100 % zamestnancov spoločnosti Prologis v Poľsku, ktorí poskytli spolu 1 066 odpovedí. Takáto vysoká účasť v prieskume spokojnosti je jasným signálom, že kultúra otvorenej spätnej väzby je v organizácii hlboko zakorenená. Závery vyplývajúce z týchto odpovedí v prieskume jasne potvrdzujú, že spoločnosť Prologis je skvelým miestom na prácu, keďže 89 % respondentov sa tak vyjadrilo v súvislosti so všetkými skúmanými kategóriami vrátane dôveryhodnosti, rešpektu, čestnosti, pocitu hrdosti a priateľských vzťahov. 

„Prologis je miesto, kde ľudia nielen pracujú, ale sa aj rozvíjajú a nachádzajú svoje profesionálne naplnenie. Chceme, aby sa tu každý cítil bezpečne a príjemne. Je pre nás veľkou cťou, že sme už po tretíkrát za sebou získali certifikát Great Place To Work®. Ďakujeme všetkým #PrologisPeople za to, že spoločne budujeme ešte lepšiu budúcnosť nášho tímu,“ povedal Paweł Sapek, SVP, regionálny riaditeľ pre strednú Európu a Country Manager.

Či už ide o poskytovanie odbornej podpory našim klientom, alebo o zabezpečenie spokojnosti našich klientov a zamestnancov, sny sa stávajú skutočnosťou... Made in Prologis.

Starší článok
Prologis postaví pre InPost budovu v parku Ruda Śląska s rozlohou 11 500 metrov štvorcových
Novší článok
Prologis Park Wrocław III získal certifikát BREEAM na úrovni „Excelent“

PUSTIME SA DO TOHO

Každá nová spolupráca sa začína diskusiou. Náš tím je tu, aby vám pomohol.