Prologis Park Budapest-Sziget II visualisation

V Prologis vieme, že našim zákazníkom záleží na tom, aby pracovali v skvelej lokalite a v priestoroch s vyhovujúcou veľkosťou, príjemným pracovným prostredím a s nepretržitou podporou nášho tímu. Sme preto radi, že náš nový Prologis Park Buadepest-Sziget II s rozlohou 13 hektárov im ponúka toto všetko – a ešte viac!

S nadšením oznamujeme, že tento výnimočný projekt vo výstavbe je už na 100 % prenajatý. Budova DC1A čoskoro privíta prvého zákazníka – spoločnosť SFL Ltd. (Silver Forest Logisticsystem), maďarskú špedičnú a skladovaciu firmu, ktorá bude spoločne s GREE Magyarország využívať budovu na zvýšenie úrovne logistických procesov pri preprave klimatizačných a ventilačných zariadení.

Transakciu sprostredkovala spoločnosť 108 Agency.

„Našou obchodnou filozofiou je poskytovať kvalitné služby na mieru podľa aktuálnych potrieb zákazníkov. Túto lokalitu sme si vybrali, pretože máme pocit, že nám spoločnosť Prologis pomôže poskytovať služby na ešte vyššej úrovni. Na základe doterajších skúseností oceňujeme naše profesionálne partnerstvo so spoločnosťou Prologis,“ povedal Zoltán Cseke, konateľ spoločnosti Silver Forest Logisticsystem.

„Rýchlosť, akou bola táto nová budova prenajatá, dokazuje vysoký trhový dopyt po výnimočných lokalitách a prvotriednych logistických priestoroch. Sme presvedčení, že ide len o prvú kapitolu úspešného príbehu tohto parku,“ povedala řekla Zsuzsanna Hunyadi, manažérka prenájmov a zákazníckej skúsenosti Prologis v Maďarsku.

Najnovší park v maďarskom portfóliu Prologis sa nachádza v prémiovej lokalite len 17 kilometrov južne od centra Budapešti v meste Szigetszentmiklós, hneď vedľa diaľnice M0. Diaľnica umožňuje rýchly a jednoduchý prístup na medzinárodné letisko a na ďalšie autostrády – M0, M7 a M5, vďaka čomu je tento park strategickým zázemím pre rozličné distribučné aktivity.

Vďaka udržateľným riešeniam ako sú solárne panely, tvoria obnoviteľné zdroje energie 25 % celkovej dodávky energií v parku Budapest-Sziget II. Zamestnanci zákazníkov budú tiež využívať výhody v rámci iniciatívy PARKlife™, ktorej cieľom je zlepšiť kvalitu života a wellbeing všetkých zamestnancov v našich parkoch a prispieť k tomu, aby sa do práce vracali každý deň s radosťou.

V parku je k dispozícii 47 000 metrov štvorcových priestorov pre ďalšiu výstavbu, čo znamená, že sa k Silver Forest Logisticsystem môžu v budúcnosti pridať ďalší zákazníci, ktorí hľadajú skvelú lokalitu v blízkosti najväčšieho trhu Maďarska.

Privítanie prvého zákazníka v parku Budapest-Sziget II je významným míľnikom v našom pôsobení na maďarskom trhu. Či už ide o vysoko kvalitné projekty, výstavbu skladov vo výnimočných lokalitách alebo nepretržité uspokojovanie potrieb našich zákazníkov, dôvera je... Made in Prologis.

Novší článok
Prologis Park Prague D1 Ostředek rastie vďaka akvizícii nových pozemkov

PUSTIME SA DO TOHO

Každá nová spolupráca sa začína diskusiou. Náš tím je tu, aby vám pomohol.