Práca správcov nehnuteľností sa za posledné dve desaťročia dramaticky zmenila. Z odborníkov na technické služby v budovách sa stali poradcovia zákazníkov v oblasti zlepšovania prevádzkovej efektivity. Technologické riešenia inštalované v inteligentných budovách zvýšili komplexnosť úloh súvisiacich s prevádzkou a vyžadujú si ešte vyššiu úroveň odborných znalostí.

Náš tím manažérov pre správu nehnuteľností a zákaznícku skúsenosť dokáže reagovať na široké spektrum výziev. Jeho členovia sú profesionáli, ktorí svoje znalosti a skúsenosti kombinujú s flexibilitou a kreativitou. Kľúčom k ich úspechu je schopnosť rozvíjať a udržovať dobré vzťahy so zákazníkmi starostlivým počúvaním a snahou porozumieť ich potrebám, proaktívnym prístupom a okamžitými reakciami na akékoľvek vznikajúce výzvy. Aby sa mohol Prologis ešte lepšie starať o svojich zákazníkov, rozšírili sme náš tím manažérov pre správu nehnuteľností a zákaznícku skúsenosť o nové posily – zoznámte sa s členmi nášho Customer Experience Team (CET – tím pre zdokonaľovanie zákazníckej skúsenosti)!

Predstavujeme vám Daniela Kamińského a Mateusza Lasotu, ktorí budú zodpovední za správu našich skladov v Sliezsku. O parky vo Vroclave sa budú starať Jarosław Piotrowski a Łukasz Czajka, sklady v Poznani a Lodži budú pod dohľadom Krzysztofa Orzepińského a Arkadiusza Skowronka. O logistické centrá vo varšavskej oblasti sa postará dvojica Michał Małecki a Maciej Sieradzki.

„Som presvedčená, že Customer Experience Team poskytne najvyššiu kvalitu služieb a bude vytvárať jedinečné logistické centrá umožňujúce neustály rast našich zákazníkov a ich zamestnancov,“ zdôrazňuje Marta Glinka, riaditeľka výstavby a zákazníckej skúsenosti Prologis v Poľsku.

Bez ohľadu na to, či premýšľate nad priestormi v našich parkoch, práve ste sa k nám nasťahovali alebo využívate naše služby už roky – sme tu pre vás. Dobré skúsenosti sú... Made in Prologis!

Starší článok
V rámci kampane „Dock Doors of Giving“ Prologis Europe venoval na dobročinné účely viac než 275 000 eur

PUSTIME SA DO TOHO

Každá nová spolupráca sa začína diskusiou. Náš tím je tu, aby vám pomohol.