PPWroclaw III

Malá skladová jednotka v bezprostrednej blízkosti letiska, ďalšia jednotka s rozsiahlym priestorom na skladovanie tovaru vyžadujúceho si chladiaci systém, jedna poskytujúca veľkú flexibilitu v rozširovaní a ďalšia vybavená špičkovými technológiami, ktoré znižujú spotrebu elektriny. Bez ohľadu na to, aké špecifické riešenia zákazník hľadá, nájsť ich môže v bezpečných, dobre zaistených a premyslene navrhnutých parkoch Prologis vo Vroclave.

Zákazníci nielenže hľadajú moderné priestory v kľúčových lokalitách, ale tiež oceňujú služby, ktoré zaisťuje náš tím pre správu nehnuteľností poskytujúci individuálnu podporu pri každodennej prevádzke. Stále viac vnímame, že naši zákazníci chcú svojim zamestnancom poskytovať efektívne, pohodlné a zdravé pracovné prostredie. Hľadajú priestory, kde využijú širokú škálu služieb a vybavenia, od inteligentného meracieho systému zaisťujúceho vzdialenú kontrolu spotreby energie v budovách až po zelené odpočinkové a relaxačné zóny. Cítime, že starostlivosť o zákazníkov a ich zamestnancov predznamenáva cestu k úspechu a zákazníci naše komplexné riešenia aj pestrú ponuku oceňujú.

 „Každá predĺžená a každá nová zmluva sú pre nás pozitívnym dôkazom toho, že poskytovať širokú škálu služieb a udržovať partnerstvá sa vypláca. Sme radi, keď zákazníci uprednostnia našu ponuku pred mnohými ďalšími,“ hovorí Magdalena Kostjan, senior manažérka leasingu Prologis.

Nové nájmy zahŕňajú:

  • 16 300 metrov štvorcových v Prologis Park Wrocław V pre spoločnosť Katoen Natie – medzinárodného poskytovateľa logistických služieb a prevádzkovateľa prístavu. Túto transakciu zaistila spoločnosť Cushman & Wakefield;
  • 7 200 metrov štvorcových v Prologis Park Wrocław IV pre majiteľa medzinárodného diskontného reťazca supermarketov;
  • 7 000 metrov štvorcových v Prologis Park Wrocław III pre Deichmann Group – najväčšiu obuvnícku spoločnosť v Európe. Transakciu sprostredkoval tím Colliers International;
  • 3 000 metrov štvorcových v Prologis Park Wrocław pre distribútora elektronických a telekomunikačných zariadení;
  • 1 800 metrov štvorcových v Prologis Park Wrocław pre spoločnosť pôsobiacu v telekomunikáciách.

Predĺžené prenájmy zahŕňajú:

  • 13 000 metrov štvorcových v Prologis Park Wrocław III pre Deichmann Group, najväčšiu obuvnícku spoločnosť v Európe. Transakciu sprostredkoval Colliers International;
  • 4 500 metrov štvorcových v Prologis Park Wrocław pre spoločnosť Fera.pl – internetového predajca špecializujúceho sa na krmivo a vybavenie pre domácich miláčikov. Pri tejto transakcii bola konzultantom spoločnosť Cresa;
  • 2 800 metrov štvorcových v Prologis Park Wrocław III pre spoločnosť KOMSA – svetového lídra v distribúcii IKT produktov. Transakciu zaistila kancelária agenta pre komerčné nehnuteľnosti Nuvalu Polska.

Portfólio spoločnosti Prologis vo Vroclave pozostáva zo štyroch logistických parkov s celkovou rozlohou presahujúcou pol milióna metrov štvorcových. Vďaka svojej vynikajúcej polohe v blízkosti diaľnic A4 a A8, a bezprostredne pri vroclavskom obchvate, je ideálnym distribučným uzlom pre Poľsko i celú Európu, a to ako pre e-commerce, tak aj pre tradičný kamenný predaj.

Či už ide o moderné logistické priestory v kľúčových lokalitách, pohodlné pracovné zázemie alebo udržateľné riešenia, ktoré prinášajú úspory priťahujúce zákazníkov do parkov Prologis vo Vroclave, spokojnosť je tu... Made in Prologis.

Starší článok
Udržujeme našich zákazníkov v spojení – Prologis získal pozemok pre nový logistický park v Budapešti
Novší článok
Prologis vydal report o vplyve svojich aktivít v oblastiach ESG za rok 2019

PUSTIME SA DO TOHO

Každá nová spolupráca sa začína diskusiou. Náš tím je tu, aby vám pomohol.