Zlepšite svoju priestorovú orientáciu pomocou stránok Prologis CEE Search, kde svoje logistické potreby zistíte počas 3 krokov:

  • Vyberte si lokalitu

Máme dostatok priestorov v celej strednej a východnej Európe pre všetky vaše logistické projekty, veľkého i malého rozsahu, či už ide o budovu na mieru, špekulatívnu výstavbu alebo už existujúce distribučné centrum v primárnych distribučných uzloch v Česku, Maďarsku, Poľsku alebo na Slovensku.

  • Vyberte si trh

Na území regiónu v strednej a východnej Európy sa parky Prologis nachádzajú v primárnych logistických uzloch a v blízkosti veľkých populačných centier. Využívajú tak rýchly a jednoduchý prístup k hlavným cestným sieťam. Pre určenie lokality si môžete vybrať z rôznych trhov v Česku (3 regióny), Maďarsku (2 regióny), Poľsku (7 regiónov) alebo na Slovensku (2 regióny).

  • Určite veľkosť priestoru

Prologis poskytuje širokú škálu skladových a pridružených kancelárskych priestorov, ktoré možno prispôsobiť vašim požiadavkám. Chápeme dynamický charakter dnešných rozvíjajúcich sa oblastí podnikania. Spoločnosť Prologis je hrdá na svoju flexibilitu a schopnosť prispôsobiť priestor, ktorý musí vyhovovať neustále sa meniacim potrebám svojich nájomcov, či už ide o rozšírenie existujúcich priestorov alebo presťahovanie sa do nových.

So 40 distribučnými parkami na 13 trhoch s celkovou výmerou 4,3 milióna metrov štvorcových sa vysoko kvalitné budovy Prologis na území strednej a východnej Európy nachádzajú v každom z najdôležitejších logistických uzlov v regióne.

Nájdenie správneho miesta nebolo nikdy jednoduchšie a ľahšie ako s Prologis CEE Search. Ponúkame komplexné informácie o našich aktuálne dostupných nehnuteľnostiach v celej strednej a východnej Európe. Či už sa zaoberáte ľahkou výrobou alebo e-commerce, Prologis ponúka moderné, technologicky vyspelé, udržateľné logistické priestory, ktoré sú upravené na mieru vaším potrebám.

Iba jedným kliknutím môžete zobraziť kľúčové fakty týkajúce sa lokácie, konštrukcie, dopravného spojenia, vonkajšieho objektu a rozsiahlych parkových zariadení. Takisto sú vám k dispozícii kontaktné informácie, vďaka ktorým sú vám naše obchodné tímy vždy k dispozícii a pripravené odpovedať na vaše otázky.

Urobte ešte dnes tieto 3 kroky prostredníctvom Prologis CEE Search  – nebudete ľutovať.

Novší článok
Prologis a Platio testujú ako prví na svete solárny dlažobný systém v logistickom parku

PUSTIME SA DO TOHO

Každá nová spolupráca sa začína diskusiou. Náš tím je tu, aby vám pomohol.