Prologis Park Budapest-Sziget II visualisation

V Prologis víme, že našim zákazníkům záleží na tom, aby pracovali vždy ve skvělé lokalitě, v prostorách s vyhovujícími dispozicemi, příjemným pracovním prostředím a s nepřetržitou podporu ze strany našeho týmu. Jsme proto rádi, že nový Prologis Park Budapest-Sziget II o rozloze 13 hektarů jim nabízí toto vše – a ještě více!

S potěšením oznamujeme, že výjimečný projekt, momentálně ve výstavbě, je již ze 100 % pronajatý. Budova DC1A brzy přivítá prvního zákazníka – společnost SFL Ltd. (Silver Forest Logisticsystem), maďarskou spediční a skladovací firmu, která bude společně s GREE Magyarország využívat budovu pro zvýšení úrovně logistických procesů při přepravě klimatizačních a ventilačních zařízení.

Transakci zprostředkovala společnost 108 Agency.

„Naší obchodní filozofií je poskytovat kvalitní služby na míru aktuálním potřebám zákazníků. Tento park jsme si vybrali proto, že máme za to, že nám Prologis pomůže poskytovat služby na ještě vyšší úrovni. Na základě dosavadních zkušeností naše profesionální partnerství s Prologis plně oceňujeme,“ řekl Zoltán Cseke, jednatel společnosti Silver Forest Logisticsystem.

„Rychlost, s jakou byla nová budova pronajata, dokazuje vysokou tržní poptávku po výjimečných lokalitách a prvotřídních logistických prostorách. Jsme přesvědčeni, že se jedná pouze o první kapitolu úspěšného příběhu tohoto parku,“ uvedla Zsuzsanna Hunyadi, manažerka pronájmů a zákaznické zkušenosti společnosti Prologis v Maďarsku.

Nejnovější park v maďarském portfoliu Prologis se nachází v prémiové lokalitě pouhých 17 kilometrů jižně od centra Budapešti ve městě Szigetszentmiklós, hned vedle dálnice M0. Ta umožňuje rychlý a snadný přístup k mezinárodnímu letišti i k dálnicím M1, M7 a M5, což z parku činí strategické zázemí pro distribuční aktivity.

Díky udržitelným řešením, jako jsou solární panely, tvoří obnovitelné zdroje energie 25 % celkové dodávky energií v parku Budapest-Sziget II. Zaměstnanci zákazníků budou také využívat výhod v rámci iniciativy PARKlife™, jejímž cílem je zlepšit kvalitu života a well-being všech zaměstnanců v parcích Prologis a přispět k tomu, aby se do práce vraceli každý den s radostí.

V parku je k dispozici 47 000 metrů čtverečních prostor pro další výstavbu, což znamená, že se k Silver Forest Logisticsystem mohou v budoucnu přidat další zákazníci hledající skvělou lokalitu v blízkosti největšího trhu Maďarska.

Přivítání prvního zákazníka v parku Budapest-Sziget II je významným milníkem našeho působení na maďarském trhu. Ať už se jedná o vysoce kvalitní projekty, výstavbu skladů ve skvělých lokalitách nebo neustálé uspokojování potřeb zákazníků, důvěra je... Made in Prologis.

ZAČNĚME

Každá nová spolupráce začíná diskuzí. Náš tým je tu proto, aby vám pomohl.