Práce správců nemovitostí se za poslední dvě desetiletí dramaticky změnila. Z odborníků na technické služby v budovách se stali poradci zákazníků v oblasti zlepšování provozní efektivity. Technologická řešení instalována v inteligentních budovách navíc zvýšila složitost úkolů souvisejících s provozem vyžadujících ještě vyšší úroveň odborných znalostí.

Náš tým manažerů pro správu nemovitostí a zákaznickou zkušenost dokáže reagovat na široké spektrum výzev. Jeho členové jsou profesionálové, kteří disponují znalostmi a zkušenostmi v kombinaci s flexibilitou a kreativitou. Klíčem k jejich úspěchu je schopnost rozvíjet a udržovat dobré vztahy se zákazníky díky pečlivému naslouchání a pochopení potřeb zákazníků, proaktivnímu přístupu a okamžité reakci na jakékoli vznikající výzvy. Abychom v Prologis mohli ještě lépe pečovat o své zákazníky, rozšířili jsme náš tým manažerů pro správu nemovitostí a zákaznickou zkušenost o nové posily – seznamte se s členy Customer Experience Team (týmu pro zdokonalování zákaznické zkušenosti)!

Představujeme vám Daniela Kamińského a Mateusze Lasoty, kteří budou odpovědní za správu našich skladů ve Slezsku. O parky Prologis ve Vratislavi budou pečovat Jarosław Piotrowski a Łukasz Czajka, zatímco poznaňské sklady a park v Lodži budou pod dohledem Krzysztofa Orzepińského a Arkadiusze Skowronka. O logistická centra ve varšavské oblasti se zase postará dvojice Michał Małecki a Maciej Sieradzki.

„Jsem přesvědčena, že Customer Experience Team poskytne nejvyšší kvalitu služeb a bude vytvářet jedinečná logistická centra umožňující neustálý růst našich zákazníků a jejich zaměstnanců,” zdůrazňuje Marta Glinka, vedoucí výstavby a zákaznické zkušenosti Prologis v Polsku.

Bez ohledu na to, zda přemýšlíte nad prostory v našich parcích, právě jste se k nám nastěhovali nebo využíváte naše služby již léta – jsme tu pro vás. Dobré zkušenosti jsou… Made in Prologis!

Starší článek
V rámci kampaně „Dock Doors of Giving“ Prologis Europe věnoval na dobročinné účely více než 275 000 EUR

ZAČNĚME

Každá nová spolupráce začíná diskuzí. Náš tým je tu proto, aby vám pomohl.