Prologis Park Bratislava DC2
 

Záleží nám na tom, abychom všem našim zákazníkům poskytli vhodné prostory a služby bez ohledu na velikost nebo požadavky jejich podnikání. Stejně tak nám záleží na tom, abychom jim přinášeli hodnoty nad rámec čtyř stěn a střech našich budov, proto neustále hledáme nové způsoby, jak zajistit spokojenost zákazníků v našich parcích. V duchu tohoto závazku v Prologis Park Bratislava zavádíme zcela nový logistický koncept, který poskytuje kvalitní flexibilní prostory na menších plochách.

Naše „small flexi units“ zprostředkovávají prémiové zázemí rychle rostoucím společnostem a start-upům, které by se jinak pro logistické prostory tohoto typu nerozhodly. Nové jednotky jsou ale jako flexibilnější varianta vhodné i pro větší firmy. Koncept vůbec poprvé zavádíme v budově 2 Prologis Park Bratislava, kde jsme 4 800 metrů čtverečních modernizovaných prostor rozdělili do čtyř samostatných jednotek s plochami od 600 do 1 500 metrů čtverečních.

„Hlavním cílem ‚small flexi units‘ je pomoci dynamicky se rozvíjejícím podnikům plnit jejich krátkodobé expanzní cíle,“ říká Jakub Randa, manažer pro pronájem a zákaznickou zkušenost Prologis na Slovensku. „Při vytváření tohoto zcela nového konceptu jsme reagovali na významnou poptávku po malých skladových prostorách s flexibilními podmínkami pronájmu. Síla této poptávky se potvrdila velkým zájmem o naše první menší flexibilní jednotky v Bratislavě, přičemž tři ze čtyř byly pronajaty do měsíce od uvedení na trh. “

Díky flexibilním podmínkám pronájmu jsou tyto jednotky dokonalým odrazovým můstkem pro firmy, které chtějí expandovat. Každá jednotka může být přizpůsobena konkrétním požadavkům, přičemž je možné ji rozšířit nebo zmenšit až o 600 metrů čtverečních. Rovněž svým konceptem přispívají k rozvoji vazeb na pracovišti – k jednotkám v Prologis Park Bratislava totiž patří společenský prostor s kuchyní a jídelnou. Ve všech parcích Prologis jsou pak místní komunity podporovány prostřednictvím iniciativy PARKlife, v rámci které je zajištěn prostor pro relaxaci i rekreaci pro všechny zákazníky a jejich zaměstnance.

„Small flexi units” v Prologis Park Bratislava si dosud pronajaly globální spediční společnost, výrobce sběrných a třídicích strojů a logistická společnost, které v průběhu jara obsadí prostory o velikostech 1 500, 1 450 a 1 220 metrů čtverečních. Jedna jednotka flexibilního typu o rozloze přibližně 600 metrů čtverečních je stále k dispozici.

Je nám potěšením, že již v nadcházejících měsících můžeme přivítat naše první zákazníky v jednotkách typu „small flexi units”, jež mají velký potenciál stát se centrem působení pro dynamicky rostoucí podniky. K dispozici jim zde bude náš tým pro zákaznickou zkušenost, který pomůže uspokojit všechny jejich potřeby. Těšíme se, až budeme moct být u všech jejich budoucích úspěchů. Ať už jde o průkopnická řešení, podporu provozu nebo budování komunit v našich parcích, inovace jsou... Made in Prologis.

Starší článek
Společnost CRUSSIS Electrobikes zařazuje vyšší převod a přesune se do nové budovy v Prologis Park Prague-Úžice
Sdílet článek
BOOK BOX v rámci iniciativy Prologis PARKlife podporuje četbu i odpočinek

ZAČNĚME

Každá nová spolupráce začíná diskuzí. Náš tým je tu proto, aby vám pomohl.