PPWroclaw III

Malá skladová jednotka v bezprostřední blízkosti letiště, další jednotka s rozsáhlým prostorem pro skladování zboží vyžadujícího chlazený režim, jedna poskytující velkou flexibilitu k rozšiřování a další vybavená špičkovými technologiemi, které snižují spotřebu elektřiny. Bez ohledu na to, jak specifické řešení zákazník hledá, najít je může v bezpečných, dobře zajištěných a promyšleně navržených parcích Prologis ve Vratislavi.

Zákazníci nejen že hledají moderní prostory v klíčových lokalitách, ale také oceňují služby, které zajišťuje náš tým pro správu nemovitostí poskytující individuální podporu v jejich každodenním provozu. Stále více vnímáme, že naši zákazníci chtějí svým zaměstnancům poskytovat efektivní, pohodlné a zdravé pracovní prostředí. Hledají prostory, kde využijí širokou škálu služeb a vybavení, od inteligentního měřicího systému zajišťujícího vzdálenou kontrolu spotřeby energií v budovách až po zelené odpočinkové a relaxační zóny. Cítíme, že péče o naše zákazníky a jejich zaměstnance předznamenává cestu k úspěchu a zákazníci naše komplexní řešení i pestrou nabídku oceňují.

„Každá prodloužená a každá nová smlouva jsou pro nás pozitivním důkazem toho, že poskytovat širokou škálu služeb a udržovat partnerství se vyplácí. Jsme rádi, když zákazníci upřednostní naši nabídku před mnoha dalšimi,“ říká Magdalena Kostjan, senior manažerka leasingu Prologis.

Nové nájmy zahrnují:

  • 16 300 metrů čtverečních v Prologis Park Wrocław V pro společnost Katoen Natie – mezinárodního poskytovatele logistických služeb a provozovatele přístavu. Tuto transakci zajistila společnost Cushman & Wakefield;
  • 7 200 metrů čtverečních v Prologis Park Wrocław IV pro majitele mezinárodního diskontního řetězce supermarketů;
  • 7 000 metrů čtverečních v Prologis Park Wrocław III pro Deichmann Group – největší obuvnickou společnost v Evropě. Transakci zprostředkoval tým Colliers International;
  • 3 000 metrů čtverečních v Prologis Park Wrocław pro distributora elektronických a telekomunikačních zařízení;
  • 1 800 metrů čtverečních v Prologis Park Wrocław pro společnost působící v telekomunikacích.

Prodloužené pronájmy zahrnují:

  • 13 000 metrů čtverečních v Prologis Park Wrocław III pro Deichmann Group, největší obuvnickou společnost v Evropě, zprostředkoval Colliers International;
  • 4 500 metrů čtverečních v Prologis Park Wrocław pro společnost Fera.pl – internetového prodejce specializujícího se na krmivo a vybavení pro domácí mazlíčky. Při této transakci působila jako konzultant společnost Cresa;
  • 2 800 metrů čtverečních v Prologis Park Wrocław III pro společnost KOMSA – světového lídra v distribuci IKT produktů. Transakci zajistila kancelář agenta pro komerční nemovitosi Nuvalu Polska.

Portfolio společnosti Prologis ve Vratislavi sestává ze čtyř logistických parků o celkové rozloze přesahující půl milionu metrů čtverečních. Díky své vynikající poloze poblíž dálnic A4 a A8, v bezprostřední blízkosti vratislavského obchvatu, je ideálním distribučním uzlem pro Polsko i celou Evropu, a to jak pro e-commerce, tak pro tradiční kamenný prodej.

Ať už jde o moderní logistické prostory v klíčových lokalitách, pohodlné pracovní zázemí nebo udržitelná řešení, která přináší úspory přitahující zákazníky do parků Prologis ve Vratislavi, spokojenost je zde… Made in Prologis.

Starší článek
Udržujeme naše zákazníky ve spojení – Prologis získal pozemek pro nový logistický park v Budapešti
Sdílet článek
Prologis vydal report o vlivu svých aktivit v oblastech ESG za rok 2019

ZAČNĚME

Každá nová spolupráce začíná diskuzí. Náš tým je tu proto, aby vám pomohl.