Zlepšete svou prostorovou orientaci pomocí stránek Prologis CEE Search, kde své logistické potřeby zjistíte během 3 kroků:

  • Vyberte lokalitu

Máme dostatek prostor v celé střední a východní Evropě pro všechny vaše logistické projekty, velkého i malého rozsahu, ať už jde o budovu na míru, spekulativní výstavbu nebo již existující distribuční centrum v primárních distribučních uzlech v Česku, Maďarsku, Polsku nebo na Slovensku.

  • Vyberte trh

Na území regionu střední a východní Evropy se parky Prologis nacházejí v primárních logistických uzlech a v blízkosti velkých populačních center.  Využívají tak rychlý a snadný přístup k hlavním silničním sítím. Po určení lokality si můžete vybrat z různých trhů v Česku (3 regiony), Maďarsku (2 regiony), Polsku (7 regionů) nebo na Slovensku (2 regiony).

  • Určete velikost prostoru

Prologis poskytuje širokou škálu skladových a přidružených kancelářských prostor, které lze přizpůsobit vašim požadavkům. Chápeme dynamický charakter dnešních rozvíjejících se oblastí podnikání. Společnost Prologis je hrdá na svou flexibilitu a schopnost přizpůsobit prostor, který musí vyhovovat neustále se měnícím potřebám svých nájemců, ať už jde o rozšíření stávajících prostor nebo přestěhování se do nových.

S 40 distribučními parky na 13 trzích o celkové výměře 4,3 milionu metrů čtverečních se vysoce kvalitní budovy Prologis na území střední a východní Evropy nacházejí v každém z nejdůležitějších logistických uzlů v regionu.

Nalezení správného místa nebylo nikdy jednodušší a snadnější, než s pomocí Prologis CEE Search. Nabízíme komplexní informace o našich aktuálně dostupných nemovitostech v celé střední a východní Evropě. Ať už se zabýváte lehkou výrobou nebo e-commerce, Prologis nabízí moderní, technologicky vyspělé, udržitelné logistické prostory, které jsou upravené na míru vašim potřebám.

Pouhým jedním kliknutím můžete zobrazit klíčová fakta týkající se lokace, konstrukce, dopravního spojení, vnějšku objektu a rozsáhlých parkových zařízení. Stejně tak jsou vám k dispozici kontaktní informace, díky nimž jsou vám naše obchodní týmy vždy k dispozici a připravené odpovídat na vaše dotazy.

Učiňte ještě dnes tyto 3 kroky prostřednictvím Prologis CEE Search – nebudete litovat.

Sdílet článek
Prologis a Platio testují jako první na světě solární dlažební systém v logistickém parku

ZAČNĚME

Každá nová spolupráce začíná diskuzí. Náš tým je tu proto, aby vám pomohl.