dm_CZ

 

Prostředí globálního obchodu prochází rychlými změnami, logistické prostory na míru v blízkosti velkého spotřebitelského centra pro účely last-mile distribuce ale nic nenahradí. Proto jsme nadšení, že můžeme řetězci dm drogerie markt, významnému mezinárodnímu maloobchodnímu prodejci kosmetiky a zdravotnických potřeb, poskytnout zbrusu novou, na míru postavenou budovu v Prologis Park Bratislava.

Společnost dm drogerie markt podepsala dlouhodobou nájemní smlouvu na skladové prostory o rozloze 30 000 metrů čtverečních s kancelářemi na ploše 3 000 metrů čtverečních. „Budova bude postavena podle specifických potřeb společnosti, jež souvisí s kontrolou teploty pro zajištění optimálních podmínek skladování výrobků. Technologické prvky na míru zahrnují chlazení skladu či vložení nafukovacích límců zabraňujících úniku tepla kolem nakládacích ramp,“ uvedl Peter Hyža, projektový manažer společnosti Prologis.

Zákazník se do budovy 22 v Prologis Park Bratislava přestěhuje po dokončení výstavby plánovaném na září 2022. Náš tým pro zákaznickou zkušenost pak bude se zástupci dm drogerie markt spolupracovat na procesu stěhování a zajistí, aby z prostor společnost vytěžila maximum.

„Nemůžeme se dočkat, až se dm drogerie markt nastěhuje do zázemí navrženého pro co nejefektivnější skladové operace,“ řekl Jakub Randa, manažer pronájmu společnosti Prologis na Slovensku. „V rámci úzké spolupráce se seznámíme s provozem společnosti. Získané znalosti nám umožní poskytovat co nejlepší zákaznickou podporu po celou dobu pronájmu. Díky kombinaci skvělé lokality a špičkových služeb bude sklad ideální základnou pro dm drogerie markt v Bratislavě.“

Společnost bude mít také k dispozici veškeré benefity iniciativy PARKlife™, která v parcích Prologis zvyšuje kvalitu života zaměstnanců zákazníků a jejímž cílem je pomoci jim přilákat a udržet si kvalifikované lidi. V Prologis Park Bratislava jsou k dispozici služby a vybavení, jako je hřiště pro malou kopanou, crossfitová zóna či zázemí pro grilování.

„Naše nové prostory nám umožní dokonalý přístup na největší spotřebitelský trh na Slovensku a zároveň poskytnou vynikající zázemí pro naše zaměstnance,“ uvedla Lenka Belanová, vedoucí oddělení Supply Chain/Logistics ze společnosti dm drogerie markt. „Vážíme si proaktivity společnosti Prologis při vytváření skladových prostor na míru a jejich závazku k udržitelnosti i skvělým podmínkám pro život v parku.“

Společnost dm drogerie markt bude po nastěhování do budovy na míru těžit ze skvělé lokality Prologis Park Bratislava i z prvotřídního zákaznického servisu. Ať už jde o uspokojení specifických potřeb zákazníků, zajištění příležitostí pro všechny, kteří v našich parcích pracují, nebo o bezkonkurenční lokalitu, spokojenost je... Made in Prologis.

Starší článek
Poháněno zelenou energií. V Prologis Park Wrocław můžete dobít svůj elektromobil

ZAČNĚME

Každá nová spolupráce začíná diskuzí. Náš tým je tu proto, aby vám pomohl.